Loading image

Agencja Interaktywna Poznań

W trosce o internetowe potrzeby naszych klientów

Wszyscy, którzy potrzebują fachowej obsługi swoich internetowych projektów, od 2007 roku mają ułatwione zadanie. To właśnie wtedy powstała firma KDWEB. Od samego początku stawialiśmy na jakość i rzetelność usług. Właśnie dlatego do naszej ekipy trafili specjaliści szkoleni z najlepszych szkołach informatycznych Polski i świata (m.in. DePaul University w Chicago, Wyższa Szkoła Biznesu w Nowym Sączu, Politechnika Poznańska, Politechnika Wrocławska).

Nasi pracownicy zdobywali doświadczenie m.in. w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich podczas przedsięwzięcia całkowitej reorganizacji infrastruktury informatycznej, a także podczas pracy w polskiej bankowości internetowej.

Dotychczas zaufało nam sporo firm. Warto wśród nich wymienić m.in. Auto Watin, Carport, Polnet sp. z. o.o., SJM sp. z o.o., Roeder HTS z Niemiec, App projekt sp. z o.o. BMW Smorawiński.

Solidne podstawy i jasno określone plany

Oprócz solidnych podstaw mamy jasno określone cele na przyszłość. Najlepsze usługi i zadowolenie klientów to główne wyznaczniki naszej pracy. Stale się rozwijamy i poszerzamy horyzonty. Klientom korzystającym z kompletu usług oferujemy wieczystą gwarancję. Wszystko po to, abyś i Ty dołączył do grona zadowolonych osób, które współpracują z KDWEB.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.