Loading image
Title Image

Aktualizacja Witryn

Dane na  firmowej stronie internetowej powinny być stale aktualizowane.  Witryna z przestarzałymi informacjami stanowi bowiem sygnał dla klientów, że z firmą nie dzieje się dobrze i zamiast budować pozytywny wizerunek marki, działa całkowicie odwrotnie.

Zdajemy sobie jednak doskonale sprawę, że w natłoku biznesowych zajęć trudno jest wygospodarować czas na systematyczną aktualizację strony. W takich przypadkach dobrym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania firmie zewnętrznej.

Współpracując z KDWEB, masz gwarancję, że:

 

na Twojej stronie nigdy nie zabraknie informacji o bieżących wydarzeniach, aktualnych cenników, najnowszych grafik.

W jaki sposób może wyglądać współpraca?

 

Obsługa na zlecenie

jeśli zmiany na Twojej stronie są sporadyczne, najlepszą opcją dla Ciebie będzie zlecanie nam poszczególnych aktualizacji. Jeśli potrzebujesz aktualizację ekspresową – nie ma problemu, zrobimy ją tego samego dnia.

Zlecenie stałe

dzięki podpisanej umowie i ustalonej formie przekazywania nam danych na bieżąco będziemy wprowadzać ważne informacje. Spore upusty cenowe to niewątpliwie ważny dodatek do tej opcji.

Aktualizacja online

dzięki stworzonemu przez nas systemowi sam możesz dokonywać aktualizacji w bardzo prosty sposób. My będziemy jedynie doglądać, czy proces aktualizacji został poprawnie przeprowadzony.

 

Aktualizacja danych na stronie firmowej jest również bardzo prosta przy wykorzystaniu systemu CMS.

Skontaktuj się z nami już teraz .