Loading image

Pozycjonowanie Poznań

Strona internetowa ma wiele wspólnego z tradycyjnym sklepem. W obu przypadkach o sukcesie w dużej mierze decyduje dobra lokalizacja. W biznesie offline może być to np. centrum miasta. Dla strony internetowej taką dobrą lokalizacją są wysokie pozycje w Google.

Według badań przeprowadzonych przez Gemius (czołową polską firmę zajmującą się badaniami internetu), aż 92,46 % internautów do poszukiwania stron wykorzystuje wyszukiwarki. Mając na uwadze te dane, firma, która chce osiągnąć sukces online, nie może w strategii promocji swojej witryny pominąć pozycjonowania.

Co daje pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to szereg specjalistycznych działań, które mają sprawić, aby strona internetowa pojawiała się na wysokich miejscach w wyszukiwarkach po wpisaniu określonych fraz. Profesjonalnie przeprowadzone pozycjonowanie pomaga zwiększyć liczbę odwiedzin strony, co w oczywisty sposób przekłada się na jej rentowność.
W KDWEB pozycjonujemy strony dla Klientów z różnych branż. Opierając się na światowych standardach oraz naszym doświadczeniu, wypracowaliśmy skuteczną strategię pozycjonowania.

W skład prowadzonych przez nas działań wchodzą:

•    znalezienie najbardziej rentownych słów kluczowych dla Klienta,
•    przeprowadzenie kompleksowego audytu SEO, na podstawie którego dostosowujemy stronę Klienta do wymagań wyszukiwarki Google,
•    systematyczne pozycjonowanie strony Klienta w zgodzie z etycznymi standardami pozycjonowania (white SEO),
•    dostarczanie Klientowi regularnych i wyczerpujących raportów z wykonanych przez nas działań,
•    prowadzenie dla Klienta darmowych kampanii reklamowych między innymi w Google AdWords.

W KDWEB oferujemy bezpieczne i korzystne sposoby rozliczania za pozycjonowanie. Klient płaci dopiero po osiągnięciu wyznaczonych w umowie pozycji.
Dowiedz się więcej i już teraz Skontaktuj się z Nami lub wypełnij błyskawiczny formularz kontaktowy.