Loading image
Title Image

Własny sklep internetowy lub katalog produktów bez abonamentu już od 2500 zł netto z szablonem i pierwszy rok hostingu gratis.

Od 12 lat KDWEB pomaga swoim Klientom z rozmaitych branż i instytucji odnosić sukces, wspierając ich wizerunek oraz sprzedaż w kanale online wdrażając sklepy Internetowe Woocommerce

Prowadź stronę i sklep internetowy na jednym oprogramowaniu z jednym panelem administracyjnym.

Sklepy Woocommerce to nakładka na system WordPress. To rozwiązanie dla Ciebie jeżeli już posiadasz stronę na oprogramowaniu WordPress. Ten system pozwala na administrowanie stroną i sklepem za pomocą jednego panelu.

To  gotowy system pozwalający na odwiedziny z każdego urządzenia, o każdej porze dzięki witrynie zoptymalizowanej pod kątem urządzeń przenośnych. Domyślny szablon Woocommerce wyświetla się jednakowo pięknie na wszystkich rodzajach ekranów, od komputerów stacjonarnych, przez smartfony po tablety.

Sklepy Internetowe Woocommerce Poznań

Dzięki internetowi konsumenci mogą bez wychodzenia z domu szybko porównywać oferty wielu sklepów, nie muszą się też przejmować kolejkami do kasy, bardzo często mają też dostęp do naprawdę atrakcyjnych cen.

 

Sklep internetowy Woocommerce przynosi również wiele korzyści ich właścicielom. Są to między innymi:

 

  • ograniczenie kosztów związanych z wynajęciem sklepu i zatrudnieniem personelu
  • możliwość sprzedaży 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę,
  • szansa dotarcia do tysięcy internautów z całej Polski i świata,
  • szansa spersonalizowania oferty pod klienta docelowego.

 

Boom sektora E-commerce w dużej mierze związany jest z rozwojem  systemów informatycznych umożliwiających sprzedaż online. Wybór odpowiedniej platformy często ma podstawowe znaczenia dla powodzenia internetowego biznesu. Dlatego warto powierzyć przygotowanie sklepu osobom mającym duże doświadczenie w tej dziedzinie.

 

W KDWEB zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem nowoczesnych sklepów internetowych w oparciu o Woocommerce na terenie Poznania i okolic. Każdy sklep dostosowujemy do potrzeb klienta, biorąc pod uwagę ilość oferowanych produktów, branże, klienta docelowego, dostępne sposoby płatności, możliwości zarządzania zamówieniami itd.

Podczas pracy nad przygotowaniem systemu E-commerce dużą wagę przykładamy do usability. Serwis internetowy ukierunkowany na sprzedaż produktów musi być bowiem bardzo użyteczny dla odwiedzających go osób. Dostosowana do klienta docelowego nawigacja, grafika czy forma prezentacji asortymentu to główne składniki powodzenia tego rodzaju internetowego przedsięwzięcia.

Wbudowane funkcje

Woocommerce zawiera potężny zestaw zintegrowanych narzędzi, które pozwalają właścicielom sklepów stworzyć prawdziwie konkurencyjne Sklepy Internetowe. Dostosuj swoją stronę za pomocą kluczowych funkcji, które pomogą Ci zoptymalizować współczynnik konwersji, zwiększyć wydajność, zachęcić klientów do powtórnych zakupów i wiele więcej.

[object object]
[object object]

Indywidualne Rozwiązania sklepów internetowych woocommerce w Poznaniu.

KDWEB może stworzyć unikalny design i funkcjonalność dostosowaną do  potrzeb firmy.

Skontaktuj się z Nami, aby ustalić indywidualne rozwiązania.

Katalogi Produktów

Systemy dla dystrybutorów i partnerów

Sklepy internetowe WOOCOMMERCE – Zgodność z przepisami e-handlu w Unii Europejskiej

 

Dzięki Prestashop można  założyć sklep internetowy, który będzie automatycznie skonfigurowany do obsługi wielu europejskich rynków, uwzględniając zasady i przepisy obowiązujące w poszczególnych krajach.

Więcej

Integracje Woocommerce Poznań

[object object]
[object object]