Loading image

Systemy CMS

Aby strona internetowa była skuteczna i pomocna dla Twoich klientów, musisz zadbać o jej stałą aktualizację. Z dobrym systemem CMS jest to niezwykle proste.

Co to jest system CMS?

To system do zarządzania treścią  na stronie internetowej. Korzystanie z niego nie wymaga wiedzy informatycznej i prawie niczym nie różni się od obsługi popularnych edytorów tekstu. Po wprowadzeniu treści w odpowiednie miejsce i jej zapisaniu automatycznie pojawia się ona na stronie. Podobnie jak wspomniane edytory tekstu, CMS umożliwia formatowanie tekstu, dodawanie zdjęć itd.

Na rynku dostępnych jest wiele autorskich systemów zarządzania treścią, które bardzo często implementowane są przez twórców stron internetowych. Systemy te cechuje jednak kilka zasadniczych wad: mają ograniczone możliwości, zajmują dużo miejsca na serwerze, bardzo trudno je również rozbudować oraz dostosować do indywidualnych potrzeb klientów i często pozostają bez aktualizacji zarówno bezpieczeństwa jak i standardów.

W KDWEB stworzyliśmy  CMS wyposażony w wiele nowoczesnych funkcji, które pozwalają w skuteczny sposób zarządzać firmową witryną internetową.

Co oferuje nasz CMS?

Nasi programiści wdrażają  CMS, który jest intuicyjny w obsłudze i nie zajmuje wiele miejsca na serwerze. W bardzo prosty sposób da się go również rozbudować o nowe funkcje.  Dzięki jego zastosowaniu oprócz standardowego dodawania treści można:

•    dodawać metateksty dla każdej z podstron,
•    tworzyć nowe podstrony,
•    segregować bazę e-maili osób, które zapisały się do newslettera na stronie,
•    wysyłać wiadomości do subskrybentów,
•    zbierać informacje z formularza kontaktowego,
•    zarządzać różnego rodzaju aplikacjami internetowymi.

Nie ważne, jaką formę będzie miała Twoja strona i jakie funkcjonalności będzie posiadała – nasz system CMS to narzędzie, które ułatwi Ci prowadzenie biznesowej strony internetowej.

Dowiedz się więcej o naszych systemach CMS i skontaktuj się z nami już teraz.