Loading image
Title Image

Własny sklep internetowy bez abonamentu już od 1500 zł netto!

Sklepy Internetowe Prestashop

Dzięki internetowi konsumenci mogą bez wychodzenia z domu szybko porównywać oferty wielu sklepów, nie muszą się też przejmować kolejkami do kasy, bardzo często mają też dostęp do naprawdę atrakcyjnych cen.

 

Sklep internetowy Prestashop przynosi również wiele korzyści ich właścicielom. Są to między innymi:

 

  • ograniczenie kosztów związanych z wynajęciem sklepu i zatrudnieniem personelu
  • możliwość sprzedaży 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę,
  • szansa dotarcia do tysięcy internautów z całej Polski i świata,
  • szansa spersonalizowania oferty pod klienta docelowego.

 

Boom sektora E-commerce w dużej mierze związany jest z rozwojem  systemów informatycznych umożliwiających sprzedaż online. Wybór odpowiedniej platformy często ma podstawowe znaczenia dla powodzenia internetowego biznesu. Dlatego warto powierzyć przygotowanie sklepu osobom mającym duże doświadczenie w tej dziedzinie.

 

W KDWEB zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem nowoczesnych sklepów internetowych w oparciu o Prestashop i własne rozwiązania programistyczne. Każdy sklep dostosowujemy do potrzeb klienta, biorąc pod uwagę ilość oferowanych produktów, branże, klienta docelowego, dostępne sposoby płatności, możliwości zarządzania zamówieniami itd.

Podczas pracy nad przygotowaniem systemu E-commerce dużą wagę przykładamy do usability. Serwis internetowy ukierunkowany na sprzedaż produktów musi być bowiem bardzo użyteczny dla odwiedzających go osób. Dostosowana do klienta docelowego nawigacja, grafika czy forma prezentacji asortymentu to główne składniki powodzenia tego rodzaju internetowego przedsięwzięcia.

Zasila ponad 250 000 sklepów internetowych

310+ potężne zintegrowane funkcje

Ponad 850 000 członków społeczności

Dostępność w 65 językach

Od 8 lat KDWEB pomaga swoim Klientom z rozmaitych branż i instytucji odnosić sukces, wspierając ich wizerunek oraz sprzedaż w kanale online wdrażając sklepy Internetowe Prestashop

Sklepy Internetowe Prestashop

Responsywne Sklepy Prestashop

 

Sklepy Prestashop to optymalizacja pod urządzenia mobilne. To gotowy system pozwalający na odwiedziny z każdego urządzenia, o każdej porze dzięki witrynie zoptymalizowanej pod kątem urządzeń przenośnych. Domyślny szablon PrestaShop wyświetla się jednakowo pięknie na wszystkich rodzajach ekranów, od komputerów stacjonarnych, przez smartfony po tablety.

Sklepy internetowe prestashop to ponad 310 wbudowanych funkcji

 

PrestaShop zawiera potężny zestaw zintegrowanych narzędzi, które pozwalają właścicielom sklepów stworzyć prawdziwie konkurencyjne Sklepy Internetowe. Dostosuj swoją stronę za pomocą kluczowych funkcji, które pomogą Ci zoptymalizować współczynnik konwersji, zwiększyć wydajność, zachęcić klientów do powtórnych zakupów i wiele więcej.

Sklepy Internetowe Prestashop
Sklepy Internetowe Prestashop

Indywidualne Rozwiązania sklepów internetowych prestashop.

 

KDWEB może stworzyć unikalny design i funkcjonalność dostosowaną do  potrzeb firmy.

Skontaktuj się z Nami, aby ustalić indywidualne rozwiązania.

Sklepy internetowe PRESTASHOP – Zgodność z przepisami e-handlu w Unii Europejskiej

 

Dzięki Prestashop można  założyć sklep internetowy, który będzie automatycznie skonfigurowany do obsługi wielu europejskich rynków, uwzględniając zasady i przepisy obowiązujące w poszczególnych krajach.

Więcej

Integracje Prestashop

Sklepy Internetowe Prestashop
Sklepy Internetowe Prestashop