Loading image

KIM JESTEŚMY?

Od 8 lat tworzymy, pozycjonujemy oraz opiekujemy się Serwisami WWW naszych Klientów. Doświadczenie oraz kilkadziesiąt zrealizowanych stron internetowych przyniosło nam dużą wiedzę, którą wykorzystujemy przy okazji tworzenia kolejnych stron www oraz innych projektów związanych z internetem.

W trosce o internetowe potrzeby naszych klientów

Wszyscy, którzy potrzebują fachowej obsługi swoich internetowych projektów, od 2007 roku mają ułatwione zadanie. To właśnie wtedy powstała firma KDWEB. Od samego początku stawialiśmy na jakość i rzetelność usług. Właśnie dlatego do naszej ekipy trafili specjaliści szkoleni z najlepszych szkołach informatycznych Polski i świata (m.in. DePaul University w Chicago, Wyższa Szkoła Biznesu w Nowym Sączu, Politechnika Poznańska, Politechnika Wrocławska).

Nasi współpracownicy zdobywali doświadczenie m.in. w USA , Irlandii, Niemczech podczas tworzenia różnego typu projektów internetowych opartych głównie na Open Source

Solidne podstawy i jasno określone plany

Oprócz solidnych podstaw mamy jasno określone cele na przyszłość. Najlepsze usługi i zadowolenie klientów to główne wyznaczniki naszej pracy. Stale się rozwijamy i poszerzamy horyzonty. Klientom korzystającym z kompletu usług oferujemy wieczystą gwarancję. Wszystko po to, abyś i Ty dołączył do grona zadowolonych osób, które współpracują z KDWEB. Dzięki temu, iż opieramy się głównie na Open Source – nasze rozwiązania są pewne i tanie oraz gwarantują, iż dopasujemy je do każdego klienta.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Zaufanie

Dotychczas zaufało nam sporo firm. Warto wśród nich wymienić m.in. Auto Watin, Carport, Polnet sp. z. o.o., SJM sp. z o.o., Roeder HTS z Niemiec, App projekt sp. z o.o. BMW Smorawiński, Komputronik, Karen, Saturion, Aqua Sp. z o.o.

18830

Przepracowanych godzin