Loading image
Title Image

Systemy CMS

Aby strona internetowa była skuteczna i pomocna dla Twoich klientów, musisz zadbać o jej stałą aktualizację. Z dobrym systemem CMS jest to niezwykle proste.

Większość Naszych realizacji opiera swe działanie o system CMS WordPress lub Joomla. Nie korzystamy z autorskich rozwiązań ze względu na przekonanie, iż to właśnie Open Source  jest najlepszym rozwiązaniem przeznaczonym do tworzenia nawet najbardziej skomplikowanych projektów internetowych.

Modułowa budowa platformy pozwala na idealne dopasowanie Tworzenie stron WWW do potrzeb Klienta, jak i również późniejszą jej rozbudowę.

systemy cms

System CMS WordPress

WordPress to rozbudowane narzędzie Open source!Wszelkie aktualizacje oprogramowania oraz większość wtyczek jest także dostępna nieodpłatnie.

Popularne rozwiązanie WordPress to najpopularniejszy system CMS w sieci na całym świecie.Jego udział w światowym rynku systemów CMS to blisko 60%.Blisko 20% wszystkich stron w sieci, opartych jest o system WordPress.

Wszechstronne zastosowanie

WordPress kojarzy się przede wszystkim z oprogramowaniem do prowadzenia blogów. Jest to jednak mylne założenie. Obecnie dzięki swej popularności i otwartości WordPress rozrósł się do oprogramowania klasy CMS, które z powodzeniem stosowane jest nawet do prowadzenia serwisów informacyjnych czy nawet sklepów internetowych.

WordPress to naturalny system CMS przeznaczony do prowadzenia stron internetowych.

Ogromna ilość darmowych wtyczek

Dzięki swojej otwartości, wielu programistów tworzy różne rozwiązania do zastosowania w systemie WordPress. Do Twojego wyboru pozostaje tysiące darmowych wtyczek, które mogę wzbogacić treści zamieszczane na twojej stronie internetowej.

Prosta obsługa

WordPress zawdzięcza popularność przede wszystkim prostej obsłudze. Większość ludzi nie ma problemu z zamieszczaniem i modyfikacją treści w swoich blogach i stronach internetowych, dlatego jest on najczęściej wybieranym CMS’em.

Doskonałe wsparcie developerskie

Dzięki szerokiemu zastosowaniu i popularności, WordPress jest nieustannie udoskonalany. Częste aktualizacje pozwalają WordPress’owi nadążać nad zmieniającymi się trendami i nowymi technologiami, jak i szybko usuwać wszelkie błędy i dziury w oprogramowaniu. A najważniejsze jest to, że wszelkie aktualizacje są darmowe.

Szybkość wdrożenia

Konfiguracja WordPress to nic trudnego. Wystarczy kilka kliknięć. Nawet Ty możesz samodzielnie spróbować instalacji. Dzięki takiej budowie, przykładamy wagę przede wszystkim do rozłożenia i wprowadzenia treści na stronie internetowej a nie do konfiguracji oprogramowania.

Co to jest CMS?

To system do zarządzania treścią  na stronie internetowej. Korzystanie z niego nie wymaga wiedzy informatycznej i prawie niczym nie różni się od obsługi popularnych edytorów tekstu. Po wprowadzeniu treści w odpowiednie miejsce i jej zapisaniu automatycznie pojawia się ona na stronie. Podobnie jak wspomniane edytory tekstu, CMS umożliwia formatowanie tekstu, dodawanie zdjęć itd.

Na rynku dostępnych jest wiele autorskich systemów zarządzania treścią, które bardzo często implementowane są przez twórców stron internetowych. Systemy te cechuje jednak kilka zasadniczych wad: mają ograniczone możliwości, zajmują dużo miejsca na serwerze, bardzo trudno je również rozbudować oraz dostosować do indywidualnych potrzeb klientów i często pozostają bez aktualizacji zarówno bezpieczeństwa jak i standardów.

W KDWEB wdrażamy  CMS oparty na WordPress lub Joomla lub innej technologii open source wyposażony w wiele nowoczesnych funkcji, które pozwalają w skuteczny sposób zarządzać firmową witryną internetową.

Co oferuje  CMS?

Nasi programiści wdrażają  CMS, który jest intuicyjny w obsłudze i nie zajmuje wiele miejsca na serwerze. W bardzo prosty sposób da się go również rozbudować o nowe funkcje.  Dzięki jego zastosowaniu oprócz standardowego dodawania treści można:

•    dodawać metateksty dla każdej z podstron,
•    tworzyć nowe podstrony,
•    segregować bazę e-maili osób, które zapisały się do newslettera na stronie,
•    wysyłać wiadomości do subskrybentów,
•    zbierać informacje z formularza kontaktowego,
•    zarządzać różnego rodzaju aplikacjami internetowymi.

Nie ważne, jaką formę będzie miała Twoja strona i jakie funkcjonalności będzie posiadała – system CMS to narzędzie, które ułatwi Ci prowadzenie biznesowej strony internetowej.

Dowiedz się więcej o naszych systemach CMS i skontaktuj się z nami już teraz.

SYSTEM CMS Z SZABLONEM OD 1500zł netto!