Loading image

Szkolenia z obsługi sklepu PrestaShop Poznań oraz Online

 1. Cel szkolenia

  Zdobycie umiejętności dobrego użytkowania panelu administracyjnego PrestaShop oraz poznania najważniejszych modułów i funkcjonalności sklepu.

 2. Dla kogo może być przydatne szkolenie ?

  Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób rozpoczynających swoją przygodę z systemem PrestaShop oraz dla osób prowadzących już sklep, a chcących pogłębić swoją wiedzę.

 3. Przebieg szkolenia PrestaShop

  Szkolenie odbywa się za pośrednictwem internetu – w formie konferencji Teams. Jedyne co jest potrzebne do przeprowadzenia szkolenia to zainstalowany skype oraz głośniki lub słuchawki podłączone do komputera.

 4. Forma szkolenia

  Szkolenie odbywa się w formie interakcji ze sklepem na żywo od logowania poprzez wszystkie podstawowe funkcje z możliwością zadawania pytań. Po ukończeniu szkolenia z danego zakresu prowadzący przeprowadza ćwiczenie praktyczne, tak aby miał pewność, że przekazana wiedza została w pełni zrozumiana.

 5. Czas trwania szkolenia

  Czas trwania szkolenia to 2 godziny i jest ono umawiana indywidualnie z Klientem.

 6. Zakres szkolenia PrestaShop

  Zakres szkolenia ustalany jest indywidualnie i może dotyczyć dowolnych elementów sklepu PrestaShop. Podstawowe i najczęściej poruszane zagadnienia to: funkcje front office i back office, administracja sklepu, tworzenie kategorii i produktu, tworzenie form wysyłki w sklepie, zarządzanie klientami, śledzenie zamówień i zarządzanie zwrotami, tworzenie reguł cenowych, określenie lokalizacji, skonfiguruj moduły płatności, instalacja modułów.