Loading image

Projektowanie stron WWW

Od 8 lat KDWEB pomaga swoim Klientom z rozmaitych branż i instytucji odnosić sukces, tworząc łatwe w obsłudze strony responsywne.

 

Prowadzisz firmę? Nie masz jeszcze strony WWW, ale chcesz przyciągnąć potencjalnych Klientów z całego kraju? Responsywna witryna da Ci szanse przedstawić ofertę swojej firmy i pozyskać osoby, które chętnie skorzystają z Twoich usług.

Każda tworzona Tworzenie stron www dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klienta. Bazując na swoim doświadczeniu i umiejętnościach, nasi graficy mogą stworzyć całkowicie nową szatę graficzną strony lub skorzystać z naszej bogatej bazy kreatywnych szablonów. Mogą również wziąć pod uwagę aktualną kolorystykę firmową, w celu zachowania spójności przekazu albo opracować ją od podstaw.

Skontaktuj się z Nami. Stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę firmową, którą będzie można przeglądać na każdym urządzeniu mobilnym.

Tworzymy responsywne strony WWW  oparte o platformy:

Word Press lub Joomla

Strony opieramy o popularne, proste w obsłudze system WordPress lub Joomla. Dzięki temu będziesz mógł dowolnie zmieniać i aktualizować zawartość strony, w zależności od aktualnych potrzeb.

Domena

Wraz ze stroną oferujemy dowolną wolna domena .pl, .com.pl, .eu, .com, .net, .org, .biz, .info na rok czasu gratis.

Statystyki

Stronę zintegrujemy z dowolnym systemem statystyk np. system Google Analytics

Wdrożenie

System uruchamiamy w 14 dni roboczych od dostarczenia wszystkich materiałów.

Szablon

Grafika Tworzenie stron WWW to ponad 1000 szablonów do wyboru z baz np. ThemeForest. Szablony dostosowujemy do Twoich potrzeb oraz wymagań.

Hosting

Oparty o serwery współdzielone z pocztą i wydzielonym katalogiem FTP na rok czasu gratis

Social Media

Serwis WWW będzie zintegrowany z serwisami społecznościowymi: Facebook, Google+, Tweeter

Co oferujemy naszym Klientom?

Kompleksowa pomoc  związana  z zarządzaniem stroną, zarówno na etapie jej tworzenia, jak i po uruchomieniu gotowej Tworzenie stron WWW. Skorzystaj z  doświadczenia naszej firmy.

Stworzenie Tworzenie stron WWW  przez naszą firmę obejmuje wykonanie wszystkich etapów prac, od rejestracji domeny, konfiguracji serwera, poprzez wybór projektu graficznego, opracowanie mapy strony, uzupełnienie treści, a także szkolenia w jej obsłudze.

W przypadku Systemów CMS jest też możliwość podglądu prac na bieżąco i konsultowaniu wszelkich zmian.

Masz już stronę i potrzebujesz stałej pomocy specjalistów? Wybierz jeden z naszych pakietów  – modyfikacje oraz aktualizacje na stronie wykonamy za Ciebie.

Cennik Tworzenia Tworzenie stron www

Zobacz też ofertę  tworzenia sklepów internetowych